sid

sid zalozka

Přednáška Identifikační doklady

IDENTIFIKAČNÍ DOKLADY A JEJICH OCHRANNÉ PRVKY

Přednáška je určena pracovníkům z různých sektorů, jejichž pracovní činnost je spojena s identifikačními doklady. Přináší ukázky konkrétních ochranných prvků s praktickým využitím a představením možného padělání/pozměnění a zneužití v praxi. Část bude věnována také diskuzi k případům padělání/pozměnění a zneužití zjištěných z praxe.
 
 
Max. počet účastníků       20
Min. počet účastníků       10
Hodinová dotace          2
Poplatek za 1 účastníka 1 800 Kč bez DPH
2 178 Kč s DPH

OBSAH PŘEDNÁŠKY

Přednáška je vedena v českém jazyce a představí účastníkům ochranné prvky používané při výrobě identifikačních dokladů. Seznámí s použitím ochranných prvků v širším kontextu. Upozorní na možnosti odhalení nepravosti identifikačních dokladů a právní následky jejich padělání/pozměnění a zneužití. Seznámí účastníky s možnými postupy k zjištění padělaných identifikačních dokladů.

VZDĚLÁVACÍ CÍL

  • seznámení se s obsahem pojmu Identifikační doklady (ID)
  • představení platných ID v ČR
  • obeznámení s ochrannými prvky, které jsou používány při výrobě ID a jejich výrobní procesy
  • právní aspekty padělání a pozměnění ID
  • vysvětlení pojmu padělání a typické metody padělání z praxe
  • představení nejběžnějších postupů k zjištění padělaných ID

 

Forma prezenční forma
Pro koho je přednáška určena Pracovníci bankovního i nebankovního sektoru, kteří se při své pracovní činnosti běžně setkávají s identifikačními doklady
Místo konání Praha
Materiální zabezpečení učebna s dataprojektorem, UV lampa, lupa, specimeny
Vyhodnocení zpracované zpětné vazby účastníků

 

ODBORNÝ GARANT

Mgr. Vendula Kwasniaková je předním českým odborníkem v oblasti odhalování padělaných platidel. Má více než 20 let zkušeností pro Policii ČR, kde prošla několika významnými pozicemi. V letech 2011 až 2016 vedla v rámci ÚOOZ Odbor padělání, kde byla mimo jiné zodpovědná za řízení mezinárodní spolupráce při boji s kriminálně organizovanými skupinami. Vedla metodickou činnost v úseku padělání, spolupracovala úzce s ČNB, ECB a dalšími bankovními i nebankovními subjekty. Mgr. Vendula Kwasniaková je držitelkou Osvědčení fyzické osoby vydané Národním bezpečnostním úřadem pro stupeň TAJNÉ a Certifikátu k podávání orientačního a předběžného posouzení pravosti platebních prostředků pro OČTŘ. Má rozsáhlé zkušenosti z praxe i přednáškové a lektorské činnosti.

 


TERMÍN PŘEDNÁŠKY
Pokud Vás nabízený seminář zaujal a chtěli byste se zúčastnit, vyberte si prosím jeden z níže uvedených termín. Následně budete přesměrováni na formulář pro zadání Vašich údajů a potvrzení Vaší účastni na semináři ve vybraném termínu.
 
Termín 25.6.2019 - OBSAZENO         Termín 9.7.2019

 

Máte více kolegů, kteří by se rádi přednášky zúčastnili? Pokud ano, kontaktujete nás na e-mailové adrese This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it pro stanovení zvýhodněné ceny. Cenovou kalkulaci Vám zpracujeme na základě konkrétních požadavků.

 

pdf Produktový leták na přednášku IDENTIFIKAČNÍ DOKLADY A JEJICH OCHRANNÉ PRVKY

 

 

© Copyright 2012 Společnost pro infromační databáze, a.s.